Animacje/Zabawy

Spread the love

Animacje i zabawy z elementami Ekspresji Sensorycznej™

Zabawa z ekspresją sensoryczną w tle, która angażuje i rozwija.

Chcesz, podarować swojemu dziecku wartościowy prezent na urodziny?

Skorzystaj z naszych wyjątkowych animacji i zabaw, które zapewniają nie tylko pozytywną dawkę emocji dla dziecka, ale i zdrowy rozwój. Ekspresja Sensoryczna™ to metodologia nauczania oparta na silnych podstawach naukowych i wykorzystująca zdobycze wielu nauk: pedagogiki, psychologii, neurodydaktyki, socjologii oraz epigenetyki i wielu innych dziedzin nauki. Dzięki wykorzystaniu naturalnej ekspresji człowieka do poznawania świata za pomocą zmysłów, dzieci stymulują swoją kreatywność, lepiej radzą sobie z emocjami i rozwijają się prawidłowo w kierunku integracji sensorycznej.

Wejdź z nami w świat zabawy z dziećmi poszerzającej horyzonty, którą Twoje dziecko pokocha! Młodzi adepci będą odkrywać skamieliny dinozaurów i uczyć się malować ogonem gada. Popłyną na fali przygody przebrani za piratów, poszukując sekretnego skarbu czy poznając złotą rybkę, która spełnia marzenia. W scenariuszu zabawy z dziećmi z kolorowym szaleństwem, będą grać w gry i przeprowadzać eksperymenty z całą paletą kolorów w roli głównej. Różnorodność scenariuszy animacji tworzonych przez wykwalifikowanych pedagogów sprawi, że dzieci będą się uczyć podczas emocjonujących i porywających zabaw oraz animacji i rozwiną umiejętności z zakresu integracji sensorycznej i koordynacji ruchowej. Nasze animacje i zabawy z dziećmi pobudzają wyobraźnię, a pozytywne emocje oraz zaangażowanie stają się głównymi aktorami spektaklu, w których Twoje dziecko zagra główną rolę. Inspirujemy małych odkrywców zabawy do wielkich rzeczy, wzbudzając w nich ciekawość podczas eksperymentowania i doświadczania czy też aktywacji z zabawkami edukacyjnymi. Nasze scenariusze z Ekspresją Sensoryczną™ są skuteczne i poparte badaniami naukowymi. Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę, a my zaangażujemy jego uwagę w 100%, podnosząc umiejętności z zakresu integracji sensorycznej. 

Nasze eventy, zabawy z dziećmi, zabawy urodzinowe i inne spotkania są organizowane wedle preferencji klientów – możemy stworzyć indywidualny plan wydarzenia, dopasowany do oczekiwań, który rozwija zmysły, umiejętności interpersonalne i wynosi poziom zadowolenia dziecka na wysokość stratosfery.

Gorąco zachęcamy do przeżywania niesamowitych przygód z Ekspresją Sensoryczną™ wszystko w formie zabawy.

Vouchery do wykupienia w sklepie: sklep.sgmkids.com lub telefonicznie 514 319 900