SPRYTNY GADŻET MALUCHA

Edukacja - Ekspresja - Rozwój
Inwestycja w rozwój dziecka na poczet jego dorosłego życia

SGM-Kids powstało z myślą o wspieraniu dzieci w ich rozwoju. Aby dziecko mogło prawidłowo się rozwijać niezbędna jest odpowiednia integracja zmysłów, to ona prowadzi do prawidłowej ekspresji, czyli wyrażania siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie dedykowanych zabaw, warsztatów oraz Mini Pakietów Ekspresji Sensorycznej, które wspomogą integrację sensoryczną, pobudzą wyobraźnię dzieci, oraz wykorzystają pozytywne emocje, by wynieść potencjał dzieci ponad wyżyny.

Logo GetDirty

Z myślą o rozwoju dzieci stworzyliśmy i opatentowaliśmy produkty ochronne marki Get Dirty® (kombinezon, fartuszek, mata, plecak oraz organizer), które dają dzieciom możliwość swobodnej, nieskrępowanej zabawy. Zapraszamy.

Mini Pakiety Ekspresji Sensorycznej

Mini Pakiety Ekspresji Sensorycznej™ są skierowane do osób, które szukają pomysłu na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem. Z naszymi pakietami bawią się wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice 😊

Zabawa i praca z pakietem ułatwi dziecku stawianie pierwszych kroków w poznawaniu siebie oraz pokonywaniu / niwelowaniu pewnych barier sensorycznych.

W domowym zaciszu możemy pokazać dziecku jak poznawać świat wszystkimi zmysłami, ucząc się i zdobywając nowe umiejętności.

Mini Pakiety Ekspresji Sensorycznej™ oprócz świetnej zabawy przemycą również elementy terapii integracji sensorycznej, co zdecydowanie wpływa na wielowymiarowy rozwój Twojego dziecka i wyróżnia je wśród innych podobnych na rynku.

W pakiecie są 3 propozycje zabaw oraz konsultacja z Trenerem z Ekspresji Sensorycznej (15 min).

Zapewnijmy sobie i dzieciom dawkę kreatywności, która jest tak bardzo potrzebna.
Dzięki niej możemy się zrelaksować i wyciszyć, a spędzając ze sobą cenne chwile budujemy głębsze relacje oraz bliskość.

Warto inwestować w rozwój dzieci za pomocą ekspresji i integracji sensorycznej na poczet ich dorosłego życia od najmłodszych lat ich życia. Wierzymy, że to nieoceniony wkład, przez który dajemy dzieciom szansę na szczęśliwe dzieciństwo i dobry start w dorosłość.

Masz więcej pytań – napisz (kontakt@sgmkids.com)/ zadzwoń (514 319 900) – skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać odpowiedni pakiet.

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy Mini Pakiety Ekspresji Sensorycznej™ w niżej wymienionych tematach: „Wodny Świat”, „Kosmos”, „Mały naukowiec”, „Mała księżniczka”, „Mały pirat”.