Warsztat GetDirty® Dancing – „Muzyka malowaną Ekspresją Sensoryczną™”

  • Post category:Aktualności

Warsztat GET DIRTY® DANCING
"Muzyka malowana Ekspresją Sensoryczną™"

Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyczno-plastyczny. Jesteśmy pewni, że muzyka porwie dzieci do wyrażenia swoich odczuć. Wspólnie przekonamy się, jak wielki związek jest między zmysłami słuchu i wzroku. Wybierzemy się w egzotyczną podróż do Krainy Dinozaurów, Afryki oraz Amazonii. Będziemy słuchać muzyki na żywo i na żywo ją obrazować budując wulkany, malując obrazy, tańcząc i brudząc się do woli. Wspólnie wypełnimy barwami naszą salę koncertową, tworząc razem scenografię.

Nie martwcie się o ubrania! Zadbamy by nie trzeba było zabierać ze sobą prysznica i ręczników GET DIRTY® zadba o wyjątkowe stroje dla małych artystów! Znamy możliwości twórczego rozmachu Waszych pociech! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie „brudzących” zajęć. Warsztat pt. „Muzyka malowana Ekspresją Sensoryczną” jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem twórczego myślenia, łączeniem zmysłów wzroku i słuchu oraz wyzwalaniu wyobraźni, dla tych którzy chcą dać dzieciom swobodę ekspresji, lubią eksperymenty i dobrą zabawę, lubią słuchać i tworzyć. Czy wulkan lub dinozaury mogą inspirować kompozytora? Od dawna twórcy dziedzin sztuki przenikają się wzajemnie, próbując interpretować muzykę za pomocą farby, a obrazy poprzez dźwięki.
 

WAŻNE!

Prosimy o przybycie na warsztat 15 min wcześniej aby dać dzieciom możliwość przygotowania się.

Prosimy o przyniesienie dzieciom dodatkowej pary antypoślizgowych skarpetek gdyż pozostałe części ciała będą zabezpieczone.

 

16 października 2021 godz. 11:15 Komorniki - woj. Wielkopolskie Centrum Tradycji i Kultury Gminy, ul. Kościelna 37

Tak bawiliśmy się ostatnio