Chłopiec w kombinezonie GetDirty ma brudne ręce od zabawy. podpis: zabawy dla dzieci.

ZABAWY DLA DZIECI, URODZINY, EVENTY

Specjalnie dla Was stworzyliśmy wyjątkowe scenariusze zabaw, które angażują i rozwijają dzieci. Skorzystaj z naszych wyjątkowych animacji i zabaw, które zapewniają nie tylko pozytywną dawkę emocji dla dziecka, ale i dużo niezapomnianych chwil.
Chcesz, podarować swojemu dziecku wartościowy prezent na urodziny? Lub szukasz pomysłu na event firmowy dla dzieci?

Zapraszamy na indywidualnie dobraną do upodobań dziecka podróż do wymarzonego świata przygód. Młodzi adepci będą odkrywać skamieliny dinozaurów i uczyć się malować ogonem gada. Popłyną na fali przygody przebrani za piratów, poszukując sekretnego skarbu czy poznając złotą rybkę, która spełnia marzenia. W scenariuszu zabawy z dziećmi z kolorowym szaleństwem, będą grać w gry i przeprowadzać eksperymenty z całą paletą kolorów w roli głównej.

Nasze animacje i zabawy z dziećmi pobudzają wyobraźnię, i inspirują małych odkrywców zabawy do wielkich rzeczy, wzbudzając w nich ciekawość podczas eksperymentowania i doświadczania. Nasze scenariusze z Ekspresją Sensoryczną™ są skuteczne i poparte badaniami naukowymi. Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę.

Napisz do nas i pomożemy Ci wybrać scenariusz zabaw dla Twojego dziecka.

WARSZTATY ROZWOJOWE

warsztaty prowadzone w języku angielskim

Warsztaty Rozwojowe z językiem angielskim dla dzieci mają na celu wspieranie rozwoju dzieci oraz dodatkowo osłuchiwanie się z językiem obcym. Praca z dziećmi odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera. Praca odbywa się małych grupach. Dzięki praktycznym oraz sprawdzonym metodom wspieramy rozwój naszych dzieci również pokonując bariery sensoryczne oraz dodatkowo ucząc się języka obcego. Warsztaty pobudzają myślenie, ciekawość, planowanie motoryczne, percepcję wzrokową, kreatywność oraz wiele innych, wszystko po to aby dzieci dobrze się rozwijały. Dzięki regularnym warsztatom dzieci również wpływają na swoją zdolność do poznawania świata oraz na zdolność do nauki w tym również języków. Dodatkowym atutem tych zajęć jest również budowanie bliskiej relacji pomiędzy rodzicem lub opiekunem oraz dzieckiem. Równie ważnym atutem jest to, że dzieci nabywają pewności siebie oraz rozwijają motywację wewnętrzną do poznawania siebie oraz otaczającego ich świata.

Zostań naszym partnerem i uzyskaj dostęp do programu partnerskiego.

Chłopiec w kombinezonie GetDirty przeprowadza eksperymenty z masą i parującą cieczą. Napis: warsztaty rozwojowe w języku angielskim.
Dziewczynka w kombinezonie GetDirty bawi się kolorowym płynem. Napis warsztaty rozwojowe.

GRUPOWE WARSZTATY ROZWOJOWE

Warsztaty Rozwojowe dla dzieci mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Praca z dziećmi odbywa się pod okiem wykwalifikowanego terapeuty/ trenera. Praca odbywa się małych grupach. Dzięki praktycznym oraz sprawdzonym metodom wspieramy rozwój naszych dzieci również pokonując bariery sensoryczne. Warsztaty pobudzają układ nerwowy, planowanie motoryczne, percepcję wzrokową, kreatywność oraz wiele innych, wszystko po to aby dzieci dobrze się rozwijały. Dzięki regularnym warsztatom dzieci również wpływają na swoją zdolność do poznawania świata oraz na zdolność do dalszej nauki. Dodatkowym atutem tych zajęć jest również budowanie bliskiej relacji pomiędzy rodzicem lub opiekunem oraz dzieckiem. Równie ważnym atutem jest to, że dzieci nabywają pewności siebie oraz rozwijają motywację wewnętrzną do poznawania siebie oraz otaczającego ich świata.

Zostań naszym partnerem i uzyskaj dostęp do programu partnerskiego.

Pomożemy ci wybrać wyjątkowy scenariusz. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły: kontakt@sgmkids.com, tel. 514-319-900

Zabawy rozwojowe dla dzieci w wielu 4-6 lat

Zabawy rozwojowe dla dzieci w wielu 1-3 lat

Zabawy rozwojowe dla dzieci w wielu 4-6 lat