Zajęcia dla dzieci, prowadzone przez pedagogów, psychologów oraz terapeutów. Jak wdrażać Ekspresje Sensoryczną™ do codziennego życia? Nasza autorska metoda Ekspresji Sensorycznej™, sprawia, że każdy mały krok dziecka staje się wielkim krokiem w jego samorozwoju oraz nauki. 

Przygotowane przez nas Scenariusze zabaw i warsztatów zarówno rozwojowych, jak i terapeutycznych są idealne do pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej, dziećmi borykającymi się z trudnościami rozwojowymi, z autyzmem, i z wieloma innymi zaburzeniami rozwoju. Doskonale poprawiają też rozwój zdrowych dzieci.

Zabawa, która jednocześnie zapewnia ponadprzeciętny rozwój dziecka, to realna wartość, którą powinniśmy przekazywać dzieciom dla ich dobra. Nasze propozycje zabaw oraz produkty do ochrony odzieży oraz podłoża pomagają dzieciom wejść w świat edukacyjnej zabawy, pozytywnych emocji oraz niecodziennych wrażeń, które przyniosą im wymierne korzyści rozwojowe.

Warsztaty rozwojowe w języku polskim

Voucher przeznaczony dla: Dzieci

Warsztaty Rozwojowe dla dzieci mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Praca z dziećmi odbywa się pod okiem wykwalifikowanego terapeuty/ trenera. Praca odbywa się małych grupach. Dzięki praktycznym oraz sprawdzonym metodom wspieramy rozwój naszych dzieci również pokonując bariery sensoryczne. Warsztaty pobudzają układ nerwowy, planowanie motoryczne, percepcję wzrokową, kreatywność oraz wiele innych, wszystko po to aby dzieci dobrze się rozwijały. Dzięki regularnym warsztatom dzieci również wpływają na swoją zdolność do poznawania świata oraz na zdolność do dalszej nauki. Dodatkowym atutem tych zajęć jest również budowanie bliskiej relacji pomiędzy rodzicem lub opiekunem oraz dzieckiem. Równie ważnym atutem jest to, że dzieci nabywają pewności siebie oraz rozwijają motywację wewnętrzną do poznawania siebie oraz otaczającego ich świata.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do sklepu 🙂

Warsztaty rozwojowe w języku angielskim

Voucher przeznaczony dla: Dzieci

Warsztaty Rozwojowe z językiem angielskim dla dzieci mają na celu wspieranie rozwoju dzieci oraz dodatkowo osłuchiwanie się z językiem obcym. Praca z dziećmi odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera. Praca odbywa się małych grupach. Dzięki praktycznym oraz sprawdzonym metodom wspieramy rozwój naszych dzieci również pokonując bariery sensoryczne oraz dodatkowo ucząc się języka obcego. Warsztaty pobudzają myślenie, ciekawość, planowanie motoryczne, percepcję wzrokową, kreatywność oraz wiele innych, wszystko po to aby dzieci dobrze się rozwijały. Dzięki regularnym warsztatom dzieci również wpływają na swoją zdolność do poznawania świata oraz na zdolność do nauki w tym również języków. Dodatkowym atutem tych zajęć jest również budowanie bliskiej relacji pomiędzy rodzicem lub opiekunem oraz dzieckiem. Równie ważnym atutem jest to, że dzieci nabywają pewności siebie oraz rozwijają motywację wewnętrzną do poznawania siebie oraz otaczającego ich świata.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do sklepu 🙂